Vytvorené: 11. 06. 2015 Tlačiť

Profesor Foret sa v 70. a 80. rokoch zaoberal využitím počítačov a štatistickým spracovaním dát v aplikovanom aj základnom sociálno-ekonomickom výskume. Roku 1992 založil na Ekonomicko-správnej fakulte Masarykovej univerzity v Brne Ústav verejnej mienky a marketingu, v tom období viedol aj Centrum rozvoja malého podnikania Českej republiky (financovanom Kongresom USA), a súčasne vyučoval marketingové predmety (marketing, marketingová komunikácia, marketingový výskum). Spoločne s partnermi z Vysokej školy v Haagu založil Medzinárodný inštitút marketingu, komunikácie a podnikania (IIMCE). Pomáhal pri vzniku Brno International Business School, Fakulty ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy v Bratislave, Súkromnej vysokej školy ekonomickej v Znojme a Fakulty regionálneho rozvoja a medzinárodných štúdií Mendelovej univerzity v Brne.

Dlhodobo spolupracuje s rakúskou University of Applied Sciences Burgenland. Českú republiku zastupuje v riadiacom výbore International Associaton for Nonprofit and Public Marketing, je členom zahraničných edičných a redakčných rád časopisov International Review on Public and Non Profit Marketing, Public Marketing Idea a Marketing Science and Inspirations.

Momentálne pôsobí na Ústave marketingu a obchodu Prevádzkovo ekonomickej fakulty Mendelovej poľnohospodárskej a lesníckej univerzity v Brne. Vyučuje tiež na Divadelnej fakulte Janáčkovej akadémie múzických umení v Brne a na Brno International Business School. Je rektorom Súkromnej ​​vysokej školy ekonomickej v Znojme.

Prednášal tiež na vysokých školách v zahraničí (Švédsko, Holandsko, Bulharsko a Maďarsko).

Hodnotenie užitočnosti článku:


  Umela inteligencia Novy narodopis Teoria poezie 3D-tlac Arduino Nove rekordy Prudove chranice Robotika Priemysel 4.0 Dejiny Slovenska do roku 1945 ang_znacky_fluidsim LOGOSoftComfort Novinky Historia elektromobilov Free e-kurzy Elektrina pre ZŠ Druhá svetová vojna Cvičebnice O troch pilieroch EP je spat Prehlad Fyzika Prehlad Informatika Ako sa učiť a ako učiť Dejiny sveta

   

  · Simulácie z fyziky 
  · O Slovensku po slovensky 
  · Slovenské kroje
  · Kurz národopisu
  · Diela maliarov
  · Kontrolné otázky, Domáce úlohy, E-testy - Priemysel
  · Odborné obrázkové slovníky
  · Poradňa žiadaného učiteľa
  · Rýchlokurz Angličtiny
  . Rozprávky (v mp3)
  · PREHĽADY (PRIBUDLO, ČO JE NOVÉ?)
  Seriály:
  · História sveta (1÷6)
  · História Slovenska (1÷5)
  · História módy (1÷5).

                                     
  Členstvo na portáli
  Mám účet a chcem sa prihlásiť Prihlásiť sa
  Nemám účet, ale chcel by som ho získať Registrovať sa
  Poznámka pre autora

  Ak ste na stránke našli chybu, dajte nám vedieť


  Copyright © 2013-2024 Wesline, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Mapa stránky ako tabuľka | Kurzy | Prehľady