Vytvorené: 11. 06. 2015 Tlačiť

Profesor Foret sa v 70. a 80. rokoch zaoberal využitím počítačov a štatistickým spracovaním dát v aplikovanom aj základnom sociálno-ekonomickom výskume. Roku 1992 založil na Ekonomicko-správnej fakulte Masarykovej univerzity v Brne Ústav verejnej mienky a marketingu, v tom období viedol aj Centrum rozvoja malého podnikania Českej republiky (financovanom Kongresom USA), a súčasne vyučoval marketingové predmety (marketing, marketingová komunikácia, marketingový výskum). Spoločne s partnermi z Vysokej školy v Haagu založil Medzinárodný inštitút marketingu, komunikácie a podnikania (IIMCE). Pomáhal pri vzniku Brno International Business School, Fakulty ekonómie a podnikania Paneurópskej vysokej školy v Bratislave, Súkromnej vysokej školy ekonomickej v Znojme a Fakulty regionálneho rozvoja a medzinárodných štúdií Mendelovej univerzity v Brne.

Dlhodobo spolupracuje s rakúskou University of Applied Sciences Burgenland. Českú republiku zastupuje v riadiacom výbore International Associaton for Nonprofit and Public Marketing, je členom zahraničných edičných a redakčných rád časopisov International Review on Public and Non Profit Marketing, Public Marketing Idea a Marketing Science and Inspirations.

Momentálne pôsobí na Ústave marketingu a obchodu Prevádzkovo ekonomickej fakulty Mendelovej poľnohospodárskej a lesníckej univerzity v Brne. Vyučuje tiež na Divadelnej fakulte Janáčkovej akadémie múzických umení v Brne a na Brno International Business School. Je rektorom Súkromnej ​​vysokej školy ekonomickej v Znojme.

Prednášal tiež na vysokých školách v zahraničí (Švédsko, Holandsko, Bulharsko a Maďarsko).

Hodnotenie užitočnosti článku:


  Novy narodopis Teoria poezie 3D-tlac Arduino Nove rekordy Prudove chranice Robotika Priemysel 4.0 Dejiny Slovenska do roku 1945 ang_znacky_fluidsim LOGOSoftComfort Novinky Historia elektromobilov Free e-kurzy Elektrina pre ZŠ Druhá svetová vojna Cvičebnice O troch pilieroch EP je spat Prehlad Fyzika Prehlad Informatika Ako sa učiť a ako učiť Dejiny sveta

   

  O VŠETKÝCH KURZOCH 

   

  · Simulácie z fyziky 
  · O Slovensku po slovensky 
  · Slovenské kroje
  · Kurz národopisu
  · Diela maliarov
  · Kontrolné otázky, Domáce úlohy, E-testy - Priemysel
  · Odborné obrázkové slovníky
  · Poradňa žiadaného učiteľa
  · Rýchlokurz Angličtiny
  . Rozprávky (v mp3)
  · PREHĽADY (PRIBUDLO, ČO JE NOVÉ?)
  Seriály:
  · História sveta (1÷6)
  · História Slovenska (1÷5)
  · História módy (1÷5).

                                     
  Členstvo na portáli
  Mám účet a chcem sa prihlásiť Prihlásiť sa
  Nemám účet, ale chcel by som ho získať Registrovať sa
  Poznámka pre autora

  Ak ste na stránke našli chybu, dajte nám vedieť

  Newsletter

  Nenechajte si ujsť žiadny nový článok

  @

  Copyright © 2013-2023 Wesline, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Mapa stránky ako tabuľka | Kurzy | Prehľady